+421915585875 rzarecky@gmail.com

Žijem pre radosť 🙂

Robím činnosti, ktoré robím rád. Nie preto, že za to dostanem odmenu, pochvalu či iné ohodnotenie. Predávam nehnuteľnosti cez Reality Zárecký, natáčam videá, robím masáže a sem tam posedenie s ľuďmi, ktorí sa potrebujú vo svojom živote pohnúť ďalej.

Nesedím na dvoch stoličkách, ani na štyroch. Sedím na jednej otočnej a podľa potreby sa otáčam. Moja práca je moja poslanie. Prináša mi radosť, úsmev, zdravie, šťastie a teším sa z nej každý deň.

Narodil som sa, aby som žil a nie nečinne prešiel životom. Prišiel som tvoriť, začať sám sebou a ukázať čo vo mne je. Kým v skutočnosti som. Nebojím sa stáť si za svojim, vyjadrovať svoje názory a pocity nahlas, nehanbím sa plakať a nemám problém povedať Nie.

Som tu, aby som to čo je vo mne a kým som, posúval ďalej. Zdieľal svoj život s ľuďmi, ktorí stoja na hranici svojich možností, ako som niekedy aj ja stál. Otvorene sa rozprával s každým naokolo. Nevyvyšoval sa, ani sa neponižoval, ale stál rovnocenne pred každým živým tvorom.

Prijímal každého takého, aký je a dokázal mu za každých okolností odpustiť. Pozeral sa naňho s očami súcitu, pochopenia a lásky. Pochopil som, že to, čo je očiam skryté, je za zrakom a to čo tam je, je skutočný zázrak.

Vidím svojim srdcom. Jasne ako sova v tme. Riadim sa ním a počúvam ho. Vedie ma na ceste mojim životom. Prestal som v živote plávať s prúdom i s ním, prestal som úplne plávať. Prestal som sa snažiť niečo dosiahnuť, niekam sa dostať. Roztiahol som ruky, odovzdal som sa a nechal sa unášať.

Odvtedy ide všetko samé. Prichádzajú správni ľudia i situácie, ktoré mám zažiť. Všetko sa zmenilo, zlepšilo. Nežijem svoj sen, zobudil som sa a začal som skutočne žiť.

Toto som ja.

PS: Články, ktoré píšem, vychádzajú z mojich skúseností a z môjho pohľadu na svet. Zrkadlia veci, ktorými momentálne prechádzam a pomáhajú mi lepšie sa v nich vyznať.

Ako bonus ich zdieľam s vami, lebo sa možno nachádzate v podobnej životnej etape a môžu vám pomôcť niečo pochopiť i na vašej ceste. Môžete i nemusíte sa s nimi stotožňovať, obe možnosti sú úplne v poriadku 🙂

 

Pin It on Pinterest

Share This