+421915585875 radoslav@terapiareiki.sk
TerapiaProtihodnota
Číslo účtu: IBAN SK1102000000002917888856
Uvedomenie si príčiny vašej bolesti i choroby. Sedenie prebieha formou rozhovoru, buď osobne v Bratislave / viem prísť aj ku vám domov alebo telefonicky. Ak je to potrebné, tak pomáham i s liečivou energiou Reiki.Platíš ako cítim
(zvyčajne od 20 do 70€)
Kvantové liečenie - naučím vás ako pomôžete sebe i ostatným. Jedná sa o metódu, ktorá vás dostane za pár sekúnd do absolútneho pokoja, ticha, pričom vám oťažie celé telo a vo vašej hlave nebude ani jediná myšlienka. Dokážete si sami pomôcť pri rôznych bolestiach (hlavy, ruky, nohy, ramena, očí, atď.), zmiernením i odstránením bolesti.Platíš ako cítim
(zvyčajne od 20 do 70€)
Reiki na diaľku - pošlem vám liečivú energiu na diaľku, je vhodná pri bolestiach, zápaloch, ako úľava od bolesti.

Článok o tom, ako prebieha sedenie je tu:

OTVORIŤ ČLÁNOK

Zásady mojej práce

 

Na ceste uzdravenia je najdôležitejšie prijať zodpovednosť za svoje zdravie. Akonáhle ľudia ochorejú, často krát odovzdávajú zodpovednosť za svoj stav iným ľuďom (lekárom, liečiteľom).

Za naše choroby nemôže nikto iní. My sami sme si ich pritiahli vedomím či nevedomým spôsobom života a iba my sami sa môžeme opäť uzdraviť zmenou našich myšlienok, bytia a postojov k životu.

Som tu od toho, aby som vám pomohol pochopiť príčinu vašej súčasnej bolesti, choroby , ktorá často siaha až do detstva, či dávnej minulosti a ukázal vám ako ďalej.

Záleží už iba na vás, či sa rozhodnete po tejto ceste ísť, prijať zodpovednosť za svoje zdravie a zmeniť sa.

Pin It on Pinterest

Share This