Kvôli pracovnej vyťaženosti nerobím konzultácie predbežne do konca roku 2019.

Ako prebieha konzultácia?

Pri našom stretnutí ide o spojenie sa s Vašim vnútorným dieťaťom. S tým krpcom, ktorým sme boli ako malé deti. Stačí sa pozrieť na malé dieťa, je spojené so svojim srdcom, preto má veľa energie, smeje sa očami, hovorí pravdu, rieši veci spontánne a teší sa zo života.

Stalo sa nám to, že z dieťaťa vplyvom výchovy a spoločnosti vyrástol dospelý človek a zo srdca si to namieril rovno do hlavy. Ako dospelý moc premýšľame a nevieme vypnúť.

Účelom nášho života je v dospelosti sa plynule vrátiť z hlavy do srdca, lebo ak to nespravíme my sami, v starobe nás to dobehne. Preto mnoho starých ľudí sa chovajú ako malé deti, či nosia plienky. Vracia ich to späť k sebe, k svojmu srdcu, k vnútornému dieťaťu, k láske, svetlu, ktorým v skutočnosti sú.

Toto je moje poslanie. Počas konzultácie som Vaším sprievodcom a pomôžem Vám sa spojiť so svojim vnútorným dieťaťom a budete tým môcť pochopiť príčiny vašich súčasných problémov, bolestí, tráum, chorôb, nehôd a tak ďalej.

Formou rozhovoru s vnútorným dieťaťom prídeme až ku koreňu vašich súčasných problémov. Následne prichádza k veľkému pochopeniu, prečo sa veci stali tak ako stali vo Vašom živote. S pochopením prichádza prijatie a od-pustenie. Odpustením púšťate zo života staré, nefunkčné programy a otvárate dvere novým príležitostiam.

S veľkou zmenou vo Vašom vnútri už po prvej konzultácii sa začína zmena prejavovať aj navonok. Vo Vašom živote, vzťahoch, priateľstvách. Budete sa cítiť voľní, ľahkí, spokojní, akoby z Vás spadlo 300kg bremeno.

Po zhodení záťaží, ktoré si na svojich pleciach nesieme dlhé roky či minulé životy, sa kráča oveľa ľahšie.

Kde prebieha konzultácia?

Konzultácia prebieha z pohodlia domova po telefóne, cez Skype, Messenger či Whatsapp. Zistil som, že nielen to šetrí čas na presuny, ale má to rovnakú silu/energiu, ako keď sa stretnem s človekom osobne. Stále je tu aj možnosť osobného stretnutia v Bratislave, ale to len po dohode. Viem prísť ku Vám domov alebo do kancelárie.  

Koľko času si treba vyhradiť?

Trvanie konzultácie je individuálne pri každom človeku. Najčastejšie to bývajú 2 až 3 hodiny.

Aká je cena konzultácie?

Cena za konzultáciu je 50 €.

Ak by trvala konzultácia približne hodinu, cena je 25 €. A ak by sa chcel/a niečo spýtať, poradiť, posunúť sa ďalej, tak do 30 minút, cena je 12,50 €.

Teším sa na každé stretnutie i telefonát a najviac sa teším na tie pozitívne zmeny, o ktorých mi hovoríte, ktoré sa Vám dejú po našej konzultácii 🙂

Zásady mojej práce

Na ceste uzdravenia  našich vnútorných strachov a tráum je najdôležitejšie prijať zodpovednosť za svoje zdravie. Akonáhle ľudia ochorejú, často krát odovzdávajú zodpovednosť za svoj stav iným ľuďom (lekárom, liečiteľom, psychológom).

Za naše choroby nemôže nikto iní. My sami sme si ich pritiahli vedomím či nevedomým spôsobom života a iba my sami sa môžeme opäť uzdraviť zmenou našich myšlienok, bytia a postojov k životu.

Som tu od toho, aby som vám pomohol pochopiť príčinu vašej súčasnej bolesti, choroby , ktorá často siaha až do detstva, či dávnej minulosti a ukázal vám ako ďalej.

Záleží už iba na vás, či sa rozhodnete po tejto ceste ísť, prijať zodpovednosť za svoje zdravie a zmeniť sa.

Pin It on Pinterest