Ak tak cítite, vklude mi zavolajte alebo napíšte. Porozprávame sa alebo sa môžeme osobne stretnúť. Počas rozhovoru pochopíte príčinu toho, čo potrebujete v danej chvíli pochopiť a to vás posunie na vašej ceste ďalej. Telefonovať môžeme 10 minúť ale aj 2 hodiny, preto si nato treba vyhradiť čas a byť vklude, najlepšie doma, v lese, v parku, tam kde je ticho.

Keď je to potrebné alebo ma o to požiadate, posielam liečivú energiu na diaľku na zmiernenie príznakov, uvoľnenie, ukludnenie, pre celkovú harmóniu. Môžete byť kdekoľvek, energia sa ku vám dostane a môžete ju pociťovať ako teplo, mravčenie, chlad, vibrácie, je to individuálne. Veľa ľudí pri tom zaspí a budia sa oddýchnutí, s úľavou na srdci 🙂

Čo sa zato platí?

Potrebujeme si uvedomiť, že peniaze nie sú len papiere, ale i energia. Tým, že ja pomôžem Vám, rozhovorom alebo Vám pošlem energiu, dávam Vám svoju energiu. Peniazmi sa energia vracia, dochádza k výmene energií. Cena za rozhovor osobne alebo po telefóne je individuálna a dohodou. Dávam na svoj vnútorný pocit a niekedy nepýtam nič, niekedy 10, 20, 30, maximálne 50€.

Za poslanie liečivej energie na diaľku sa platí 5 €. Od Vás potrebujem, aby ste boli aspoň 15 minút vklude, najlepšie ležať na posteli.

Ďakujem za pochopenie 🙂

Číslo účtu: IBAN SK11 0200 0000 0029 1788 8856

Zásady mojej práce

Na ceste uzdravenia je najdôležitejšie prijať zodpovednosť za svoje zdravie. Akonáhle ľudia ochorejú, často krát odovzdávajú zodpovednosť za svoj stav iným ľuďom (lekárom, liečiteľom).

Za naše choroby nemôže nikto iní. My sami sme si ich pritiahli vedomím či nevedomým spôsobom života a iba my sami sa môžeme opäť uzdraviť zmenou našich myšlienok, bytia a postojov k životu.

Som tu od toho, aby som vám pomohol pochopiť príčinu vašej súčasnej bolesti, choroby , ktorá často siaha až do detstva, či dávnej minulosti a ukázal vám ako ďalej.

Záleží už iba na vás, či sa rozhodnete po tejto ceste ísť, prijať zodpovednosť za svoje zdravie a zmeniť sa.

Pin It on Pinterest

Share This