o mne

Mám 32 rokov a žijem v Bratislave. Od 11/2018 pracujem v Úsmev ako dar. Dopredu ma ženie nadšenie, ktoré mám z vecí, ktoré ma bavia.

volám sa radoslav zárecký

Intenzívnejšiemu písaniu článkov som sa dostal v mojich 30 rokoch po uzdravení sa z vážnej choroby. Všetko, čo som doteraz napísal, je zrkadlom môjho života, tj. mojich vlastných skúseností. 

V Úsmev ako dar som začal ako sociálny pracovník s biologickými rodinami. Postupne som sa nachádzal vo fundraisingu, tj. vybavovaní vecí a prebúdzali sa vo mne marketingové zručnosti, ktoré som naplno používal vo svojom podnikaní od svojich 19 do 28 rokov. 

Teraz mám v opatere sociálne siete Úsmev ako dar, e-mail marketing či tvorbu nového webu, čo ma veľmi baví.

Konečne prišiel správny čas pretaviť všetky nadobudnuté životné skúsenosti do praxe v neziskovej organizácii.

 

Prežitých rokov

Napísaných článkov

rokov skúseností v marketingu

šálok dobrej kávy

“Ďakujem za všetko v mojom živote. Všetko, čo sa mi v živote prichodilo, ma nasmerovalo tam, kde som teraz.”

moje zručnosti

Každý je v niečom dobrý. Mne ide písanie článkov, otváranie webov cez WordPress, práca s Facebookom, komunikácia s ľuďmi, vybavovanie a organizovanie. Motivácia, vedenie i počúvanie druhých.

Od svojich 19 do 28 rokov som podnikal v oblasti realít, hypoték či nákupu na splátky. V tomto období som nadobudol veľa skúseností z oblasti marketingu, presnejšie s Facebookom, e-mail marketingom i natáčaním videí (video obhliadky nehnuteľností). Intenzívnejšie som začal písať články až po uzdravení sa z vážnej choroby v mojich 30 rokoch, ktorá mi zmenila život od základov. Doteraz za ňu ďakujem.

  • Písanie článkov
  • Otváranie webov
  • Natáčanie videí
  • Sociálne siete a marketing

Písanie ma prosto baví a veľmi ma teší, keď môj článok dokáže niekomu pomôcť. 

Začať konverzáciu

Pin It on Pinterest