o mne

Mám 32 rokov a žijem v Bratislave. Pracujem v Úsmev ako dar a okrem toho spríjemňujem deň ľuďom na workshopoch Wim Hof Metod s Martinom Thámom 🙂

volám sa radoslav zárecký

Dlhých 28 rokov som žil v Senci, z ktorého som si vždy myslel, že nikdy neodídem. Mal som Senec veľmi rád, kým z neho nespravili stavebné firmy to, čo je z neho teraz. Až vážna choroba (ťažká depresia) v mojich 28 rokoch mi zmenila komplet celý život o 180 stupňov. Vďaka za ňu.

Po roku a 3 mesiacoch sa mi z nej podarilo uzdraviť bez liekov cez prijatia, pochopenia, prečo prišla a precítené odpustenia srdcom.

Najťažšia vec, aká sa mi v živote stala, sa časom ukázala, ako to najlepšie, čo ma mohlo na mojej ceste stretnúť.

Aktuálne som vo svojom živote po 3 dňoch v máji 2020 strávených na rodovom statku pod Morušou na 1ha pozemku s permakultúrnou záhradou bez telefónu i internetu, nadšený zo svojho návratu samého k sebe, ku vzťahu k prírode a k nazeraniu na mnoho vecí v mojom živote akoby novými očami.

Prežitých rokov

Napísaných článkov

rokov skúseností v marketingu

šálok zeleného čaju

“Ďakujem za všetko v mojom živote. Všetko, čo sa mi v živote prichodilo, ma nasmerovalo tam, kde som teraz.”

čo mi ide dobre

Mojim najväčším darom je, že dokážem nadviazať komunikáciu snáď s každým. Už ako dieťa som si vždy vedel nájsť hneď kamarátov. 

Po strednej škole som si to namieril rovno do banky, kde som sa ohrial za prepážkou iba pol roka. Vyskúšal som si to aj v regionálnych novinách Senecko, až som vo svojich 19 rokoch začal pracovať sám na seba.

Začal som s Trianglom – nákupom na splátky či poskytovaním pôžičiek a hypoték. V tom období po uzdravení sa z prvej veľkej choroby (ťažká depresia) sa mi otočil život a začal som pomáhať ľuďom ako masér a poradca v oblasti zdravia.

Neskôr som vhupol opäť do sveta biznisu (realitný maklér) a sa po 5 rokoch poriadne podpísalo pod moje zdravie ako nerešpektovanie svojej cesty a bol som doslova zastavený ťažkou depresiou – o ktorej píšem aj v rôznych článkoch na tomto webe.

Po 1 roku a 3 mesiacoch sa mi podarilo sa z nej uzdraviť bez liekov cez prijatia, pochopenia, prečo prišla a následných precítených odpustení srdcom. V tom období som opäť začal masírovať v Grand hotel River Park v Bratislave, potom len tak sa rok flákal a potom pripravený na novú životnú etapu som nastúpil do Úsmev ako dar.

Som tu doteraz.

  • Písanie článkov zbožňujem
  • Tvorba webov ako je tento
  • Starostlivosť o ľudí na workshopoch
  • Sociálne siete a marketing, v ktorých som doma

Písanie ma prosto baví a veľmi ma teší, keď môj článok dokáže niekomu pomôcť. 

ak to tak cítiš, vklude mi napíš

Pin It on Pinterest