Osobný rozvoj je o nás. Je o odvahe a sile vstúpiť do vlastného vnútra a spoznať, kým v skutočnosti sme a aké je naše poslanie. Náš rozvoj je o vstúpení do našich strachov, ktoré vznikli v našej minulosti, detstve a ovplyvňujú náš súčasný život i našu budúcnosť.

Je o pochopení situácii, ktoré sa nám stali, aby sme ich mohli prijať a následne odpustiť.

Odpustenie je kľúč k spokojnému a šťastnému životu.

Ním rastieme a posúvame sa bližšie k sebe. Bližšie k sebe, k dieťaťu, ktorým sme boli ako malé deti. K čistote, láske, spontánnej radosti a usmievavým očiam.

Osobný rozvoj je presun z hlavy (z dospelosti) priamo do srdca (k dieťaťu). Tak ako sme vplyvom výchovy a spoločnosti ako malé deti prešli plynulo zo srdca do hlavy, potrebujeme sa vrátiť späť.

A to je to, čomu sa venujem. Pomôžem Vám pochopiť situácie, ktoré ste zažili. Prečo sa Vám stali a kam Vás posunuli. Ukážem Vám, ako ich prijať. Aby sa cez odpustenie mohlo pootvoriť Vaše srdce a mohla do neho vstúpiť láska.

Vplyvom toho, čo sa nám v živote stalo, toho čo voláme „zlé“, sme sa uzavreli. Uzavreli sme naše srdcia a máme ich plné hnevu či nenávisti. Pre lásku už nie je miesto, preto potrebujeme od-pustenie, potrebujeme niečo odpustiť, pustiť, aby sa to tam uvoľnilo a mohlo do nášho života vstúpiť niečo nové.

To nové je láska 🙂

 

SedenieCena
Číslo účtu: IBAN SK11 0200 0000 0029 1788 8856
Jedno sedenie osobného rozvoja trvá 2, max. 3 hodiny. Prebieha osobne alebo ak ste z ďaleka, aj po telefóne. Počas tohto sedenia sa rozprávame a vy počas neho pochopíte príčinu svojich súčasných ťažkostí. Po pochopení príčiny prichádza prijatie a následne môžete od-pustiť, čiže pustiť daný problém, ktorý vás zväzoval, trápil a môžete sa posunúť ďalej.

Ak by sedenie trvalo 1 hodinu, resp. do 1 hodiny, cena je 25 €.
50 €

 

Zásady mojej práce

Na ceste uzdravenia  našich vnútorných strachov a tráum je najdôležitejšie prijať zodpovednosť za svoje zdravie. Akonáhle ľudia ochorejú, často krát odovzdávajú zodpovednosť za svoj stav iným ľuďom (lekárom, liečiteľom, psychológom).

Za naše choroby nemôže nikto iní. My sami sme si ich pritiahli vedomím či nevedomým spôsobom života a iba my sami sa môžeme opäť uzdraviť zmenou našich myšlienok, bytia a postojov k životu.

Som tu od toho, aby som vám pomohol pochopiť príčinu vašej súčasnej bolesti, choroby , ktorá často siaha až do detstva, či dávnej minulosti a ukázal vám ako ďalej.

Záleží už iba na vás, či sa rozhodnete po tejto ceste ísť, prijať zodpovednosť za svoje zdravie a zmeniť sa.

Pin It on Pinterest

Share This