V tomto období konzultácie nerobím. Čas ukáže, či sa k nim vrátim.

Máš veľký dar vcítenia sa a ďakujem ti, že si mi pomohol. Vďaka konzultácii som nahliadla hlbšie do svojho vnútra a pochopila prečo sa mi opakujú tie iste veci dookola. Pocity nerozhodnosti a chaosu ma stále brzdili, ale ukázal si mi príčinu a to zmenilo moje vnútorné nastavenie. Inak sa pozerám na život a inak ho žijem. Ľahšie, uvoľnenejšie, spokojnejšie. Ďakujem.

Ela, Prievidza

Už 4 mesiace sa borím s ťažkými psychosomatickými bolesťami žalúdka, ku ktorým sa pridala nespavosť a úzkosť, po nasadení antidepresív bolesti žalúdka  odzneli a zostala len ťažká depresívna nálada… Jedna konzultácia s Radom mi dala viac nádeji, že toto moje trápenie bude mat šťastný koniec, než všetky sedenia u psychológa, ktoré som doteraz absolvoval 🙂

Robo, Trnava - okolie

Moje stretnutie s Radom bolo o 5 minút 12. Práve sa mi doslova rúcal svet, podal som žiadosť o rozvod a cely život už dlho nedával zmysel. Zdravie dlho neslúžilo. V tom zúfalstve až depresii som “náhodou” našiel článok na FB od Rada o vnútornom dieťati. Hneď som mu zavolal a dohodol si konzultáciu.

Našiel som v Radovi ihneď priateľa a to sme sa nikdy predtým nepoznali. Jeho empatia mi dovolila ihneď mu dôverovať. Po liečení sa skoro hneď dostavovali a dostavujú výsledky. Návrh na rozvod je stiahnutý, s manželkou a deťmi sa vzťahy zázračne zlepšili a prešli na nový level. Ale hlavne cítim sa úplne inak. Ako ? Ako ten malý chlapec, ktorý zase dôveruje sebe a svetu.

Ďakujem a zo srdca odporúčam.

Imrich, Bratislava

http://www.atmosphera.sk

Radko, chcem sa Vám ešte raz dodatočne poďakovať za naše stretnutie, ktoré mi veľmi osobne pomohlo.

Váš empaticky prístup a náhľad na moje problémy, ktoré ste mi pomohli objasniť mi dali odpovede na mnohé otázky. Odporučila by som každému, kto ma osobné problémy sa s Vami stretnúť, pre Váš hlboký ľudský a profesionálny prístup. Želám Vám všetko dobre vo vašej práci, ako aj v osobnom živote.

S vďakou Blanka Jones, Anglicko

Teším sa že som spoznala takého vzácneho človeka ako je Rado. Pomohol mi pochopiť moje vnútorné malé dieťa. Pomohol mi vo vážnej životnej situácii, kedy som nevedela ako a kam ďalej.  Ďakujem zo srdca za konzultácie, prajem veľa úspechov a spokojných klientov! Môžem len odporúčať!

PS: Som vďačná za všetko, čo si ma naučil 🙏🏼

Ďakujem.

Angelika, Šala - okolie

Už som vyskúšal niekoľkých terapeutov a chcel by som povedať, že Rado má v sebe fakt určitý druh energie, pomocou ktorej sa spája s Vami a vedie Vás vo vašich zákutiach vnútra tam, kde by ste sa sami od seba nedostali. Určite odporúčam, keď máte nejaký druh blokov alebo rôzne druhy strachov. Mne určite pomohol otvoriť určitý smer vnímania a je na mne ako sa k tomu postavím. Ďakujem.
Dušan, Bratislava

Vďaka Ti Rado za Tvoju pomoc. Veľa vecí som vďaka Tebe pochopil. Čítal som veľa článkov, kde sa hovorilo o vnútornom dieťati, ale až pri Tebe som pochopil, o čo vlastne ide. Že som to ja, malý Mirko, ktorý si nevedel vysvetliť reakcie dospelých, rodičov, kamarátov, … Ty si ma tam vrátil a pomohol mi im odpustiť. Teraz to viem už sám. Odpustiť je jednoduché slovo, ale veľmi ťažké urobiť. Pozrieť sa znova na svoju skrytú bolesť v srdci a dať ju von niekedy nie je jednoduché. Sme tu preto, aby sme to pochopili, odpustili a mohli ísť spokojne ďalej.

Druhá vec, ktorú som vďaka Tebe pochopil je Zrkadlo. Možno ani nevieš ako, ale stalo sa. 🙂 Jeden druhému sme zrkadlo a pomocou neho zisťujeme, čo máme nespracované. Odhaliť to na prvý krát sa to nepodarí vždy, preto nám živoť/vesmír šupne znova podobnú situáciu a čaká, či to spozorujeme a nájdeme to. To čo máme znova odpustiť. Od-pustiť. Pochopiť, prijať a nechať ísť posilnený ďalším poznaním. Tak ako si napísal v jednom z Tvojich článkov. „Aby sme pochopili, že sme láskou, potrebujeme najprv prežiť jej opačnú stranu… Nenávisť. „ Máš skvelé články, doporučujem si ich prečítať všetkým. Každý si tam najde to svoje. Ďakujem.

Miro, Senec - okolie

Na Radkove internetové stránky som sa dostala v dobe, keď som to najviac potrebovala. Po prečítaní jeho článkov,  ktoré píše som cítila akú obrovskú pozitívnu energiu v sebe má. Naše konzultácie prebiehali cez Skype, pretože žijem v Austrálii. Radkovi som nesmierne vďačná za dokonale vysvetlenie, nasmerovanie ma a pochopenie určitých životných situácii,  s ktorými som len nemohúcne a márne bojovala.

Každému môžem len vrelo odporučiť prečítať si jeho úžasné články. Mne dodávajú silu, chuť a zahrejú na srdiečku. Radkovi ďakujem so srdca za konzultácie a prajem mu veľa ďalších úspechov  a lásky  do budúcna.

Ďakujem pekne 🙂 🙂 🙂

Beáta, Austrália

Ahoj Radko,

Ďakujem ti, že si mi pred viac ako rokom mohol prijať moju chorobu a pochopiť prečo ku mne prišla cez terapeuticky rozhovor. Spustilo to veľkú zmenu v mojom živote. Po 10 rokoch som konečne priala, že som chorá a prestala som s tým bojovať a začala som hľadať riešenia svojich problémov. Žije sa mi omnoho omnoho ľahšie. Ešte raz veľké ďakujem, prajem veľa úspechov a spokojných klientov.

Ľubomíra, Brno

Radko mi pomohol už dvakrát…O tom ako si prešiel svojou ”neľahkou cestou” som sa dozvedela práve cez jeho články. V tom období som potrebovala nasmerovať, pochopiť a hlavne prijať môjho otca, čo súviselo s výberom môjho partnera. Pomohol mi, nasmeroval ma a ostatné už bolo na mne. Výsledok nedal na seba dlho čakať 😉. Radka môžem odporučiť a to hneď dvakrát, takže za mňa dve veľké ĎAKUJEM 🙏. Je to výnimočný človek s veľkým srdcom a ďakujem mu za všetko s čím mi pomohol…

Darush, Senec

Pin It on Pinterest