som rodený organizátor

Veľmi ma baví doťahovať veci do konca a navzájom ich prepájať medzi sebou. Naplánovať projekt, dovolenku, výlet od A po Z i keď sa niekedy nechávam unášať spontánnosťou.

Čo ma najviac teší v mojej práci?

Jednoznačne, keď sa mi podarí dohodnúť nová spolupráca so sponzorom či partnerom. Niekým, komu záleží na ľuďoch, ktorí sa dostali do zložitých životných situácii a svojou pomocou chce prispieť k ich zlepšeniu, alebo aspoň nazeraniu na veci iným spôsobom. Nie je všetko len o peniazoch, spestriť život deťom sa dá rôznymi spôsobmi. Stačí sa len dozvedieť o ich snoch a spoločne im ich môžeme splniť 🙂

Čo ma teší mimo mojej práce?

Nedávno som znovu objavil svoj talent na organizovanie rôznych podujatí či natáčanie kreatívnejších videí, akoby z pohľadu prvej osoby, aby sa človek, čo bude dané video pozerať, dokázal do toho lepšie vcítiť. V dohľadnej dobe budem organizovať so svojou manželkou Ľubkou workshop na rodovom statku na 1ha pozemku pri Modre, kde sa bude hovoriť napr. o tom, ako si postaviť dom vlastnými rukami, alebo niečo o permakultúrnej záhrade.

Aké mám zalúby?

Zbožňujem chodiť do lesa, do ticha a byť sám so sebou. Tak ku mne prichádzajú aj nápady, rôzne vízie, ktoré ma posúvajú v živote dopredu. Obľubujem chodiť do wellnesov, parná sauna je moja najobľúbenejšia. Rád jazdím so svojim RC autom, ktoré ide až 60km/hod. Malá raketa 😀 Ďalej rád píšem články – sú akoby odrazom môjho života, korčuľujem sa, vychutnávam si dobré jedlo a trávim čas so svojou milovanou ženou i svojou rodinou.

Vymyslíme niečo spolu?

Pin It on Pinterest