som multifunkčný človek

Veľa vecí som si v živote vyskúšal a veľa z nich viem robiť. Rád doťahujem veci do konca a prepájam ich medzi sebou. 

Moja hlavná práca je v Úsmev ako dar (marketing - sociálne siete a fundraising)

V práci mám v opatere celoslovenský marketing, e-mail marketing, dobré nápady, Facebook a po novom i tvorbu e-shopu. Popri tom ma poteší každá nová spolupráca alebo keď sa mi podarí niečo vybaviť. Či pre nás do kancelárie, aby prostredie v ktorom pracujeme, bolo útulnejšie alebo pre ohrozené rodiny s deťmi, ktorých je bohužial veľmi veľa.

Otužovanie Wim Hof Metódou s Martinom Thámom

Dňa 23.2.2020 som prvý krát absolvoval u Martina Tháma (www.martintham.sk) 1-dňový intenzívny workshop v Bratislave. Všetky vzorce a programy, v ktoré som uveril o tom, že som zmrzlík, popadali ako domček z karát. Zmenilo mi to pohľad na mnoho vecí. Od toho dňa som začal s Martinom spolupracovať, pomáhať s organizáciou a starať sa o ľudí, aby sa počas celého dňa cítili dobre a odchádzali s úsmevom nielen na tvári, ale aj na srdci. To robím doteraz. Veľmi ma to baví, tu som pochopil, že toto som ja, v tom som doma 🙂

Voľný čas trávim sám so sebou i svojou rodinou

Zbožňujem chodiť do lesa, do ticha a byť sám so sebou. Tak ku mne prichádzajú aj nápady, rôzne vízie, ktoré ma posúvajú v živote dopredu. Obľubujem chodiť do wellnesov, parná sauna je moja najobľúbenejšia. Rád jazdím so svojim RC autom, ktoré ide až 60km/hod. Malá raketa 😀 Ďalej rád píšem články – sú akoby odrazom môjho života, korčuľujem sa, raz za čas natočím nejaké video, vychutnávam si dobré jedlo a trávim čas so svojou milovanou ženou i svojou rodinou.

Vymyslíme niečo spolu?

Pin It on Pinterest